Českou radu dětí a mládeže povede i v dalších třech letech Aleš Sedláček

Českou radu dětí a mládeže (ČRDM) povede i v následujícím tříletém období její současný předseda Aleš Sedláček. V tajném hlasování o tom jednomyslně rozhodli delegáti a delegátky 40. Valného shromáždění ČRDM, konaného 10. dubna 2014.

Nejvyšší orgán zmíněné střešní organizace zároveň jmenoval Představenstvo ČRDM v jeho nové, oproti předchozímu období zčásti obměněné sestavě. Jubilejní VS ČRDM mj. také přijalo dva nové členy, jimiž jsou Česká debatní společnost, o.s. a ZDrSEM – první pomoc zážitkem, z.s.

Nové Představenstvo ČRDM bude mít oproti dosavadním třinácti nyní jedenáct členů. Novými tvářemi v něm budou Zuzana Vaněčková (Junák – svaz skautů a skautek ČR) a Vlastimil Jura (Projekt Odyssea). Z předešlé sestavy budou v práci v představenstvu po boku Aleše Sedláčka (Liga lesní moudrosti) pokračovat: 1. místopředseda Jan Cieslar (Junák – svaz skautů a skautek ČR), místopředseda Ondřej Šejtka (Asociace turistických oddílů mládeže ČR), Jan Burda (mluvčí Komory krajských rad), Michaela Humlová (ELSA Česká republika), Jan Husák (AFS Mezikulturní programy), Ondřej Chobot (Česká tábornická unie), Martin Paclík (Rada dětí a mládeže kraje Vysočina) a Miroslav Jungwirth (Rada dětí a mládeže hl. m. Prahy).

Celý článek si můžete přečíst na ADAM.cz (Českou radu dětí a mládeže povede i v dalších třech letech Aleš Sedláček