Co se chystá v RDMP

Podzimní vzdělávání a akce v RDMP
Připravili jsme přímo pro Vás sérii školení, kterých se můžete zúčastnit jako členové RDMP zdarma.  Detailní informace spolu s možností se na kurzy přihlásit najdete níže. Jde o následujíc školení: 

Ochutnávka enviro-zážitkovky

Chceme Vás pozvat na environmentální zážitkovku z dílny pražského organizátorského kurzu Hnutí Brontosaurus (OHB v Praze).  Pokud máte o akci zájem, více informací a přihlašování najdete ZDE.

Poznámka Jakuba Sotla: Na programu jsem byl v rámci akce CVVZ (Celostátní vzájemná výměna zkušeností) v Pohořelicích a musím Vám jej rozhodně doporučit. Pokud chcete výborný námět na aktivitu na oddílovou schůzku či táborovou etapovou hru s přesahem do enviro výuky, tak toto je program, na kterém musíte být. Reflexe po realizaci aktivity celý zážitek ještě umocňuje.

Kytarovky v SeNNO

Chceme Vás také pozvat na hudební večery v HUBu, které probíhají vždy jednou za dva týdny v pondělí od 19:00 hod. pod vedením Pavly “Paši” Pokorné. Aktuální termíny můžete vždy najít na Facebooku RDMP. Nejbližší setkání se koná hned po skončení Valného shromáždění RDMP, takže se nabízí možnost ještě chvíli na místě zůstat.

DIGIakce: Spolupráce učitelů, odborníků z praxe a lektorů volnočasových aktivit

V rámci Týdne pro digitální Česko pro Vás přichystali partneři v DigiKoalici (DDM Praha 6, Elixír do škol, EPMA, Aliance pro lepší ICT řešení) ve spolupráci s dalšími partnery dopoledne plné workshopů a networkingu. Cílovou skupinou akce jsou mimo učitelů a jiných pedagogických pracovníků škol také lektoři a spolupracovníci domů dětí a mládeže a středisek volného času.

Více informací ZDE a v události na FB.

P.S.: Podívejte se také na naše FB stránky, kde jsme z proběhlých školení a akcí udělali krátké reportáže. Najdete zde i naši kampaň k dobrovolnictví.

Vaše RDMP