Šablonovité dotace jsou tady!

Dnes byla zveřejněna dotační výzva z OP JAK s názvem Šablony pro neformální vzdělávání, kde je k dispozici 400 mil. korun pro neziskové organizace pracující s dětmi a mládeží. Kompletní podklady najdete na webu OP JAK: https://opjak.cz/vyzvy/vyzva-c-02_24_031-sablony-pro-neformalni-vzdelavani/.

Příjem žádostí bude spuštěn 8. dubna 2024. Předpokládáme velký zájem o podávání žádostí, doporučujeme tedy přípravu podkladů řešit co nejdříve.

Za RDMP jsme pro vás připravili výtah toho nejdůležitějšího, který si můžete stáhnout níže:


Co bude následovat?

Na 27. března od 17:00 hod. svoláme setkání, kde si výzvu společně projdeme. Součástí programu setkání bude informování o aktuální podobě pravidel a možnosti využití servisu RDMP při podání žádosti o dotaci. Přihlašovadlo na schůzku najdete v odkazu.

Mimo to je možné využít i setkání na ČRDM, kde se bude dotační výzva také procházet (zde se ale nebude řešit konkrétní spolupráce na podání žádosti). Kulatý stůl proběhne v pondělí 25. března 15:00-16:30 hod. v sídle ČRDM na Senovážném náměstí, či pomocí videohovoru přes MS Teams. V registračním formuláři prosíme, uveďte, zda se budete účastnit osobně nebo online. Odkaz na videohovor bude zaslán přihlášeným účastníkům před setkáním.


Servis RDMP

Jako RDMP nabízíme kompletní servis s přípravou, podáním i vyúčtování celé dotace. Model spolupráce jsme popsali v dokumentu níže:

V případě zájmu o využití servisu RDMP nás kontaktujte na mailu rdmp@rdmp.cz. Následně si dohodneme harmonogram přípravy.